MENU
Tel: 535-266-144
E-mail: spa@myspabilcza.pl

Dlaczego My SPA

My SPA to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie. Miejsce dbające o Twoje ciało i duszę, Twoją wygodę, Twój relaks i luksus. To dla Ciebie stworzyliśmy nasz gabinet odnowy biologicznej z kompleksowymi zabiegami na twarz i całe ciało.

Proponujemy zabiegi pielęgnacyjne, upiększające, relaksujące oraz odżywcze. Polecamy również masaże twarzy, szyi i dekoltu, całego ciała. W naszym gabinecie kosmetycznym profesjonalnie przedłużysz rzęsy i zyskasz modny manicure oraz pedicure.

Do Twojej dyspozycji oddajemy również sauny (parowa, sucha, infrared) oraz solarium. A to nie wszystko! Sprawdź koniecznie pełną ofertę i poczuj się piękna z My SPA.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Niezaprzeczalnym wyróżnikiem naszego SPA są specjalistyczne zabiegi na twarz wykonywane na bazie kosmetyków firmy dr Babor. Korzystając z wiedzy i innowacyjnych produktów niemieckiego lidera kosmetyki profesjonalnej, możemy zaoferować Wam pielęgnację, której efekty porównywalne są z działaniami inwazyjnej medycyny estetycznej. Podczas spotkania z profesjonalnym kosmetologiem, przy zastosowaniu specjalistycznej kamerki firmy Babor indywidualnie dobierzemy program pielęgnacji dla Twojej skóry, zarówno tej gabinetowej jak i domowej.

Oferta Fryzjer

O nas

Założycielka

Witam Państwa serdecznie w moim My Spa. Nazywam się Anna Bartela, z wykształcenia - magister inżynier Ochrony Środowiska. Od 1990 roku jestem właścicielką Firmy Budowlanej Anna-Bud, która odnosi duże sukcesy w dziedzinie budownictwa.

Praca jest moim żywiołem. Nie umiem żyć bez nowych wyzwań. Teraz jest nim Club Exodus w którym znajduje się My Spa. Od wielu lat pasjonuję się kosmetologią. To moje życie i wielka przygoda. Wiem, że zachowanie urody i młodości było i jest jednym z naturalnych pragnień kobiety. Jest to także moją ogromną intencją.

„Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie”
Paulo Coelho.

Ponieważ jestem dojrzałą kobietą świetnie znam pragnienia i potrzeby dzisiejszych kobiet. Od kilku lat marzyła mi się realizacja misji, która miała by na celu pomoc tym, którzy z całych sił chcą zachwycać urodą i klasą , niezależnie od wieku czy płci.

Z całego serca zapraszam do mojego spełnionego marzenia - My Spa. Jest to miejsce gdzie znajdziecie Państwo odpoczynek od codzienności, wytchnienie i ukojenie zmysłów. My Spa to nowe wnętrza, atrakcyjne wyposażenie, bogata oferta zabiegowa oraz nowoczesna aparatura.

Bazujemy na bogatej ofercie kosmetyków, technikach upiększania i korygowania niedoskonałości natury. Nasze profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta zaspokoi Państwa potrzeby i sprawi, ze będziecie Państwo szczęśliwi i poczujecie się wspaniale.

Personel MySPA

Marta Zarzycka - terapeuta SPA; bogate doświadczenie zdobywała w wysokiej klasy hotelach Spa&Wellness. Mając świadomość współodpowiedzialności za zdrowie i wygląd drugiej osoby, podchodzi do pracy ze starannością i dbałością o każdy szczegół.

Paula Konofał - Specjalista odnowy biologicznej. Praca to jej pasja, do każdej osoby podchodzi bardzo indywidualnie łącząc różne techniki zabiegowe. Nieustannie poszerza swoją wiedzę, starając się sprostać oczekiwaniom klientów.

Weronika Radyńska - terapeuta spa , ukończyła wiele kursów i szkoleń. Potrafi określić oczekiwania klienta oraz ustalić odpowiedni program zabiegowy, dzięki swojej praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu dziedziny SPA. Swoim zachowaniem potrafi wytworzyć nastrój sprzyjający relaksowi i odprężeniu.